Підписка:

Мова сайту:

Таланти для бiзнесу

Широкі перспективи тимчасового і постійного працевлаштування

Print This Post

Урок нетворкінгу або як не втратити можливість для кар’єрного розвитку

Звернулася до людини, яка відповідала моїм критеріям для пошуку кандидатів на посаду офіс-менеджера, через мережу ЛінкедІн. Надсилаючи запрошення приєднатися до моєї мережі, я чітко вказала мету і запропонувала приєднатися, якщо людині цікаві пропозиції про роботу. Людина приєдналася. Після цього відбувся обмін повідомленнями – переписка нижче.

Що, з моєї точки зору, варто було зробити людині, якій, за її словами, «цікаві пропозиції про роботу»? По-перше, вказати сфери своїх інтересів. Щось, на кшталт «мене не цікавить розвиток у сфері офіс-менеджменту, але я із задоволенням розгляну пропозиції у фінансах/маркетингу/логістиці/ІТ (виберіть варіант)». По-друге, надіслати резюме, якщо ж, звичайно, дійсно цікаво кудись рухатись і попросити: «у разі виникнення вакансій, що відповідають моїм інтересам та досвіду, звертатися до мене».

Дуже часто ми хочемо щось поміняти в своєму житті, але втрачаємо очевидні можливості для цього. Звичайно, може бути і так, що цій людині не хочеться нічого міняти і вона відповіла для формальності. Але якщо є бажання, моя порада – не втрачайте можливостей для налагодження зв’язків і для того, щоб заявити про себе рекрутеру чи потенційному роботодавцю.

PS: Ну і перевірочним словом для “интерисует” є слово “интерес”, а не “рисует”.

Коментарi

Чому «Таланти для бізнесу»?

У нас є рішення як для організацій, що шукають кращих, так і для працівників, які бажають змінити роботу. Наші консультанти володіють широким арсеналом інструментів пошуку, індивідуальним і консультативним підходом до надання послуг. Тому ми із впевненістю забезпечуємо потреби наших клієнтів у персоналі і задовільняємо кар’єрні амбіції кандидатів.

Детальніше →