Підписка:

Мова сайту:

Таланти для бiзнесу

Широкі перспективи тимчасового і постійного працевлаштування

Print This Post

Sales & Marketing Manager (Київ, Україна)

Отримуєте задоволення від роботи з новими ІТ технологіями і вас драйвить сам факт причетності до привнесення їх на ринок України? Ви захоплюєтеся туристичною та авіаційною галузями, по стилю віднесли б себе до "фермера" і готові разом зі своєю командою працювати над утриманням клієнтів через пропонуванням їм нових технологій? Тоді Ви наш ідеальний кандидат.

Для нашого клієнта, міжнародної ІТ компанії, що розробляє рішення для туристичної галузі, шукаємо кандидата на посаду Керівника відділу продажів та маркетингу, який зможе втримати ринкову частку компанії у 2016 році та в подальшому, що включає:

– Розробку дорожної карти з впровадження стратегії з утримання клієнтів;

– Сприяння ключовому клієнту компанії у розширенні його бізнесу за межами України;

– Аналіз наявних технологій та продуктів компанії та можливостей для їх впровадження на ринку України;

– Визначення та реалізація можливостей для просування продуктів компанії серед існуючих та нових клієнтів;

– Ефективне управління командою відділу для досягення поставлених цілей.

В ідеалі нам подробна людина, зі значним досвідом роботи (5+ років) в напрямку продажу послуг та/чи ІТ рішень, яка вільно володіє англійською мовою, здатна швидко розібратись у специфіці галузі та зрозуміти потреби клієнтів, знайти ключик до кожного члена своєї майбутньої команди та зацікавлена в командному успіху, а не лише в особистому.

Компанія пропонує гідний рівень оплати праці з прив’язкою до курсу долара США, медичне страхування, бонусний план (виплата по результатах року), але нам би не хотілось, щоб ваше бажання отримати це превалювало над бажанням вирішувати згадані вище задачі.

Якщо вам цікаво і ви відповідаєте вимогам, то будемо раді поспілкуватись. Якщо ні, але знаєте когось, хто впорається і кому буде цікаво, розкажіть їм про цю можливість.
Persia

Коментарi

Чому «Таланти для бізнесу»?

У нас є рішення як для організацій, що шукають кращих, так і для працівників, які бажають змінити роботу. Наші консультанти володіють широким арсеналом інструментів пошуку, індивідуальним і консультативним підходом до надання послуг. Тому ми із впевненістю забезпечуємо потреби наших клієнтів у персоналі і задовільняємо кар’єрні амбіції кандидатів.

Детальніше →