Підписка:

Мова сайту:

Таланти для бiзнесу

Широкі перспективи тимчасового і постійного працевлаштування

Print This Post

У керівників голова йде кругом від тиску інновацій

Компанія GE випустила черговий, вже третій, звіт про інновації «2013 GE Global Innovation Barometer». Звіт є результатом дослідження, яке проводилося серед керівників вищої ланки у 25 країнах.

Сьогодні багато говориться про необхідність інновацій – якісно нових проривів для подальшого розвитку і росту, в тому числі, росту доходів компаній. У дослідженні зроблена спроба визначити ключові  драйвери та бар’єри для інновацій. В цілому, керівники не мають впевненості щодо того, як їм краще рухатися далі. Дехто навіть вбачає в інноваціях загрозу для свого бізнесу і для своєї країни (хм, Україну начебто не опитували).

Звичайно ж, не обійшлося і без людського фактору. Більша частина опитаних визначила людський капітал одним із найбільш критичних факторів для розвитку інновацій. Але на заваді більшого включення людей в процес інновацій стоять неготовність робочої сили до цього (система освіти) та доступ до талантів (питання транскордонної мобільності, утримання персоналу та його переманювання). Цікаво, що досить великий відсоток опитаних відзначають, що суттєво збільшуються обмеження на доступ до фахівців з інших країн і це негативно впливає на здатність компаній до інновацій. При цьому найбільший рівень занепокоєння спостерігається у Саудівській Аравії. Виглядають такі нарікання досить дивними, оскільки донедавна в цій країні дуже активно використовувалася праця іноземців, а зараз країна вживає всіх можливих заходів для того, щоб забезпечити роботою своїх громадян.

Більше можна прочитати на сайті проекту «Барометру інновацій».

Коментарi

Чому «Таланти для бізнесу»?

У нас є рішення як для організацій, що шукають кращих, так і для працівників, які бажають змінити роботу. Наші консультанти володіють широким арсеналом інструментів пошуку, індивідуальним і консультативним підходом до надання послуг. Тому ми із впевненістю забезпечуємо потреби наших клієнтів у персоналі і задовільняємо кар’єрні амбіції кандидатів.

Детальніше →