Підписка:

Мова сайту:

Таланти для бiзнесу

Широкі перспективи тимчасового і постійного працевлаштування

Print This Post

ЄВРО і перенесення робочих днів

За інформацією журналу «КАДРОВИК. Трудове право i управлiння персоналом», Уряд не видаватиме розпоряджень щодо перенесення робочих днiв у зв’язку з проведенням матчiв чемпiонату Євро-2012.

Однак, фахівці радять, щоб пiдприємства, що розташованi поряд зi стадiонами або по вулицях, на яких буде обмежено рух транспорту, вирiшили це питання самостiйно. Зважаючи на те, що законодавством передбачене інформування працівників щодо змiни режиму роботи за 2 мiсяцi, законно оформити перенесення робочих днів на цій стадії вже не вдасться.

Але обмеження в русі громадського транспорту будуть і незручностей працівникам не уникнути. Тому фахівці Гарячої лінії Кадровика радять зробити вихідними ті дні, на які призначено проведення матчів. Зробити це можна таким чином:

  1. видати наказ про визнання такого дня вихiдним днем зi збереженням за працiвниками середнього заробiтку (якщо пiдприємство не фiнансується з Держбюджету); або
  2. оформити усiм працiвникам за їх згодою на один день вiдпустку.

Підставою для видання такого наказу можна визначити розпорядження Київської мiської державної адмiнiстрацiї вiд 25.05.2012 № 859 «Про заходи з органiзацiї дорожнього руху, роботи громадського транспорту загального користування, паркування та iнших питань дорожньо-транспортного комплексу мiста Києва пiд час проведення фiнальної частини чемпiонату Європи 2012 року з футболу».

За нашою інформацією, компанії, яким і організація праці, і технічні можливості дозволяють, надають можливість співробітникам працювати у дистанційному режимі.

Коментарi

Чому «Таланти для бізнесу»?

У нас є рішення як для організацій, що шукають кращих, так і для працівників, які бажають змінити роботу. Наші консультанти володіють широким арсеналом інструментів пошуку, індивідуальним і консультативним підходом до надання послуг. Тому ми із впевненістю забезпечуємо потреби наших клієнтів у персоналі і задовільняємо кар’єрні амбіції кандидатів.

Детальніше →